Raków Częstochowa - Pogon Szczecin, wynik spotkania 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Raków Częstochowa i Pogon Szczecin wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa i Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 47' Zoran Arsenić 66'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Rafał Kurzawa 85' Kamil Drygas 88'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu to Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Nieciecza natomiast Pogon Szczecin podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Nieciecza.

Dzisiaj liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Tomáš Petrášek Rafał Kurzawa systematycznie gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nas nudzą. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Raków Częstochowa i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Raków.