Warta Poznań vs Raków Częstochowa, wynik meczu 0-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Warta Poznań a Raków Częstochowa zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-04-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Warta Poznań a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: R. Ivanov 27' 0-1 Ivi López 75' 0-2

Żółte kartki Warta Poznań: Miguel Luís 78' Daniel Szelągowski 87'

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Lechia Gdansk natomiast Raków Częstochowa z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Nieciecza.

Bardzo często liczni kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Miguel Luís niejednokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska mało interesujące. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Warta Poznań oraz Raków Częstochowa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.