Dnia 2022-08-28 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Slask Wroclaw i Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-4

W dniu 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Slask Wroclaw a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Slask Wroclaw i Raków Częstochowa wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: Fabian Piasecki 14' 0-1 Vladyslav Kochergin 47' 0-2 Bartosz Nowak Erik Expósito 58' 1-2 Bartosz Nowak 64' 1-3 Mateusz Wdowiak Mateusz Wdowiak 80' 1-4 Szymon Czyż

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 9' Dennis Jastrzembski 72' Javier Ajenjo Hyjek 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 19' Stratos Svarnas 54' Bogdan Racovitan 73'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Ruch Wysokie Mazowieckie, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Lechia Gdansk a Raków Częstochowa z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Legia Warszawa.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Patrick Olsen Zoran Arsenić nierzadko zaserwowały kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Slask Wroclaw i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.