Mecz między Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa dnia 2022-09-03 18:00 - wynik 3-0

Cracovia Krakow vs Raków Częstochowa zakończony wynikiem 3-0. W dniu 2022-09-03 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Cracovia Krakow a Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Y. Konoplyanka 28' 1-0 M. Rakoczy 32' 2-0 M. Hebo M. Rakoczy 49' 3-0 M. Sipľak

Żółte kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 19' Zoran Arsenić 27' Gustav Berggren 80'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom a Raków Częstochowa zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Takuto Oshima Patryk Kun raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Potyczki między drużynami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze nudne. Trafiamy na bezlitosne faule, idealne asysty i gole dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.