Na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-05-27 15:30 odbył się mecz Raków Częstochowa - Zaglebie Lubin - 1-1

Raków Częstochowa - Zaglebie Lubin, wynik końcowy 1-1. W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: T. Pieńko 73' 0-1 K. Chodyna G. Berggren 76' 1-1 V. Kochergin

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Živec 86'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Zaglebie Lubin podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Saša Živec nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania statyczne. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, wspaniałe asysty i bramki dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.