Mecz Raków Częstochowa vs Widzew Łódź, wynik końcowy 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa i Widzew Łódź wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-04-16 13:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Widzew Łódź.

Gole strzelali: Ivi López 9' 1-0 Fran Tudor 90' 2-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 82'

Żółte kartki Widzew Łódź: Marek Hanousek 8' Mato Miloš 42' Andrejs Cigaņiks 63' Mateusz Żyro 73'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Legia Warszawa a Widzew Łódź z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Miedz Legnica.

Liczni fani śledzą ciekawe starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Stratos Svarnas Marek Hanousek nieustannie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to potyczki nudne. Obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa i Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.