Raków Częstochowa kontra Zaglebie Lubin, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: T. Pieńko 73' 0-1 K. Chodyna G. Berggren 76' 1-1 V. Kochergin

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Živec 86'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami i natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Saša Živec raz za razem zapewniają wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nudne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.