Mecz pomiędzy Raków Częstochowa i Stal Mielec na obiekcie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-08-19 15:30 - 2-0

Raków Częstochowa - Stal Mielec 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Stal Mielec zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-08-19 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Stal Mielec.

Gole strzelali: G. Papanikolaou 45' 1-0 D. Drachal B. Nowak 63' 2-0 B. Lederman

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 34' Fran Tudor 49' Łukasz Zwoliński 61'

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 46' Koki Hinokio 55' Marco Ehmann 88'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła FC Copenhagen, następne spotkania z drużynami FC Copenhagen i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Stal Mielec podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Zaglebie Lubin.

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Ben Lederman Piotr Wlazło systematycznie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.