Na obiekcie Stadion Poznań miało miejsce spotkanie Lech Poznan - Raków Częstochowa zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2022-03-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lech Poznan oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Ivi López 50' 0-1 Fran Tudor

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 88' Bartosz Salamon 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 19' Zoran Arsenić 30' Giannis Papanikolaou 68' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań.

Kibice śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Nika Kvekveskiri Patryk Kun często zapewniają wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska mało interesujące. Zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan oraz Raków Częstochowa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Poznań.