Spotkanie między Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa dnia 2023-08-11 18:30: 2-1

W dniu 2023-08-11 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Dziczek 72' 1-0 V. Kochergin 81' 1-1 Z. Arsenić 90' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: G. Tomasiewicz 63' P. Dziczek 90' A. Katranis 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: G. Berggren 3' B. Lederman 17' V. Kochergin 63' F. Piasecki 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Piast Gliwice stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Radomiak Radom a Raków Częstochowa zmierzy się z Aris. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Puszcza Niepołomice.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak G. Tomasiewicz G. Berggren raz za razem zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na spektakularne gole oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami zdarzają się bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.